Enjektör EGR Temizliği

Enjektör tıkanma belirtileri pek çok işareti kapsar. Genelde aracına hâkim olan ve değişiklikleri fark edenler, çözüm için daha hızlı davranma şansına sahip olur. Her bir belirti sonucunda araç sürüş konforunu olumsuz etkileyen durumlar olarak ortaya çıkar. Kaybedilen konforun yeniden kazanılması adına her bir belirtinin ciddiye alınması gerekir. Sürücüler bu durumları kavrama konusunda sıkıntı yaşarsa o zaman alınacak olan profesyonel bir destek ile daha kolay şekilde çözüme ulaşmak söz konusu olacaktır. Arıza durumunda ortaya çıkan:
  • Motorda arıza ışığının yanması,
  • Motorun titremeli olarak çalışması,
  • Motor teklemesi,
  • Hız kaybı,
  • Rölanti dengesizliği,
  • Uğultu şeklinde motordan gelen sesler,
  • Araçta yaşanan güç kaybı, önemli belirtiler olarak kendini gösterir.
Enjektörde oluşan tıkanıklık yüzünden aracın verimli şekilde yakıt alması zorlaşır. Enjektör tarafından yeterli yakıt püskürmesi yapılmadığında motordan yüksek performans beklemek doğru olmaz. Temizlik, bakım, tamir ve değişim süreçleri ile bu tür sorunlara çözüm bulunur.
 

Enjektör EGR Temizliği

Araba Enjektör Arızası

Çok hızlı şekilde çözünme kavuşturulması gereken sorunlardan biridir. Arızanın sebep olduğu bu durum motorun yeterli beslenmesinin önünde engel oluşturur. Yeterli yakıt alamayan motor ise güç kaybeder ve araçlarda bunun etkisi çok net şekilde görülür. Motorun istenen performansta çalışması düzenli ve tertipli yakıt akışına bağlıdır. Turbo motorlarda ise yakıtla birlikte hava beslemesinin yeterli oranda olması gerekir. Son dönemin modern otomotiv sektörü, çip ve sensörlerle bu konuda daha profesyonel sonuçlar ortaya koymuştur. Servisimize müracaat ettiğinizde, gelişmiş modem iş istasyonlarımız her türlü sorunun çözümü konusunda size yardımcı olacaktır. Ekipmanlarımız yüksek kaliteli olup usta teknisyenlerimiz hızlı çözümlerle size yardımcı olacaktır. Düşük maliyetli ve kaliteli hizmet projelerimiz sayesinde, aracınızın en ekonomik ve avantajlı hizmeti bizden alması mümkün olacaktır.
 

Araba Enjektör Arızası
Hemen Ara Yol Tarifi
X