Azim Pompa Bosch Diesel Service Hakkında

İstanbul ve Başakşehir çevresinde yıllardan beri görevine devam eden Azim Pompa; dizel araçlarınız için her zaman en iyisini öne çıkarmış ve en nitelikli hizmetleri size sunmuştur. Dizel araçların yakıt sistemlerine ait olan her bir parça ve sistem tarafımızdan dikkatlice incelemeye alınmıştır. Gerek bu konudaki unsurlar ve bu unsurları oluşturan bileşenler noktasında, servis olarak yıllardan beri güvenilir çalışmalarla en iyi hizmeti size sunmuş durumdayız.

Servisimiz çok modern alt yapısı ve gelişmiş teknolojisi ile hizmetinizdedir. Teknisyen yapımız ise zaman içerisindeki bilgi, kabiliyet ve eğitimle sürekli gelişim göstermiştir. Servis ekipmanlarımız ve kullandığımız teknolojiler, verdiğimiz hizmet standartlarının daha yukarı çıkmasını sağlamıştır.

Dizel motor problemlerini tanımlama ve gidermede en gelişmiş teknolojilerle size yardımcı olmaya devam ediyoruz. Sorunların tespiti için kullandığımız modern teknoloji yatırımlarımız, hızlı bir şekilde tespit ve hızlı bir şekilde arıza gidermede bize büyük avantajlar sağlamaktadır. Araçlarınız ve makinalarınızın hızlı bir şekilde tekrardan sektörüne dönmesi her zaman büyük bir avantajdır. Servisimiz ise ekonomik ve avantajlı hizmetleri ile bir an evvel iş kaybını önleyen çözümler hazırlayıp sunmuştur. Ekonomik maliyetli ve kaliteli hizmetlerimiz, her zaman siz değerli müşterilerimize önemli derecede katkı sağlamıştır.

İstanbul dizel servis bünyesinde aracınızın gereksinimleri servisimizin nitelikli çalışmaları ile karşılanmaktadır. Uzman kadromuz, özellikle beceri, kabiliyet ve bilgi konusunda aldığı eğitimler ve tecrübesi ile gelişim içerisinde olmuştur. Uzman kadromuz ve kullandığımız üst düzey takım kalitemiz sayesinde, her türlü problemi anında çözüme kavuşturacak çalışmalar yapmış durumdayız.

Misyonumuz

Bosch dizel servis bünyesinde hizmet kalitesi oldukça yüksek ve standartlarımız gayet avantajlı olarak karşınıza gelmektedir. Her zaman daha iyi hizmeti benimsemiş ve müşteri memnuniyetine önem vermiş olan markamızın bize verdiği güç, hizmet standartlarımızı daha da yukarı taşımıştır. Paradan çok daha önem verdiğimiz müşterinin güvenini ve memnuniyeti servisimiz için bir slogan ve görüş haline gelmiştir. 100 yıllık bir teknolojiden ve bu teknolojinin size sağlamış olduğu imkânlardan hemen faydalanabilirsiniz. Markamızın bize yüklemiş olduğu görev ve sorumlulukları çok iyi bilerek çalışmalarımız devam etmektedir.

Vizyonumuz

Geçmişten bu yana sürekli gelişimimiz örnek olmuş, ilerleyen dönemlerde gelişmemiz için yeni yollar açmıştır. Müşteri potansiyelimizi artırırken, hizmet kalitemizi dün geliştirdik, yarın yine geliştirmeye devam edeceğiz. Kullandığımız teknolojiler önümüzdeki dönemlerde daha nitelikli ve kullanışlı sonuçlar yaratacaktır. Dizel motorların üst düzey performansa daha iyi koşullarda ulaşması için gayretlerimiz devam edecektir.

Hemen Ara Yol Tarifi
X